Stylizacja wyrafinowana: klasyka z połyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego stroju nabiera dojrzałego charakteru dzięki szykownym tkaninom i dodatkom.
W tym zestawie śnieżna bluzka zachowuje klasyczny, dopasowany krój oraz jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są standardowo zgięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje popularny fason z tkaniny. Taka tkanina daje jej lekko awangardowego charakteru oraz udowadnia, iż nosząca ją panna jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o topowym, mocno wykrojonym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi wyrafinowany naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia sporo połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w ręku czy na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy eleganckiej stylizacji łącznie z linkami do shopów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie damska torebka

Post Author: admin