Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na naciskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Badanie trzeba zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo regulować siłę nacisku. Każdą z pięt należy pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie szybciej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki tym masażom pożycie seksualne viagra cenaokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Post Author: admin