Łatwe? To do pracy, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od potencjału organizmu. tadalis
Toteż poza zadbaniem o należytą oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować zawczasu swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, które pragniemy przed nim postawić. Kluczowy jest sen, ruch, zdrowa odżywianie oraz wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ukochany typ wypoczynku, masaż, kąpiel; próbowanie pysznego oraz pomysłowego jedzenia: miło oraz sielankowo lub energicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty

Post Author: admin