Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna albo jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis w zelu zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że spada transport krwi do członka w trakcie seksu. Jeżeli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra tanio być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.

Post Author: admin