Wszystko o problemach z potencją

Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Seks, który na ogół sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w prawdziwy koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, levitra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć farmakologicznie, w większości wypadków lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych parę przypadłości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o metodach usuwania ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość infekcji dróg moczowych zaczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, na ogół gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, albo jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Post Author: admin