Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń wzwodu są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się na tyle długo, by dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie z erekcją, kiedy problem następuje przynajmniej w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najczęstsze powody kłopotów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani ochoty na zbliżenia. Trzeba w takich przypadkach zadbać o minimalizowanie sytuacji nas stresujących, relaks cialis i właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z analiz wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja

Post Author: admin