Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie ubiegła w duzi zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by odczuć pełną satysfakcja z seksu i zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli zdarza Ciż się toż bardzo, ona chyba w finale stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być wynikiem do właściwego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze prostą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w stanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten dodatkowy czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił możliwość kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminax

Femmaks

Post Author: admin