Moda która nas otacza

Sporo pań ma znaczne kompleksy na tle swojej wagi – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu się oszukiwać – nierzadko sytuacja jest taka, że faktycznie kobiety mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dobrane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie twierdzi, że odpadają różnego rodzaju odcienie tego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje wolność wyboru. Do tego niech kolor naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na chudej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, należy nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań chce je ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa tutaj o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.

Post Author: admin