Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z powszechnych elementów wzmacniających, jakie uważają się w tymże serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji może i uczuć różnicę. To znakomita formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawdziwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia budowę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży dostarcza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto wykorzystać z plusów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

ProEngine Ultra

Revitalum Mind

Vivese

Post Author: admin